top of page

Příběh  NUTRADO

5a.png

Po 13 letech praxe ve zdravé výživě jsem se rozhodla využít zkušenosti získané  jako zaměstnanec a otevřít svůj malý obchod s kvalitními potravinami. Tento sen jsem uskutečnila a nadále ho naplňuji a rozšiřuji. Se svými spolupracovníky jsme neprovozovala jen malý krámek, ale i internetový obchod. Na konci roku 2023 jsme se však dohodli na ukončení jeho provozu.

To však neznamená, že vám zakoupené zboží nedodáme dle vašeho přání na vámi určenou adresu. Informace o našem sortimentu zveřejňujeme nejen zde na tomto webu, ale i na facebooku a instagramu. Nebojte se nás zeptat, pokud nemůžete nějaký výrobek najít, kontaktujte nás, poradíme, nebo se ho pokusíme pro vás obstarat. Vaše přání s vámi probereme po telefonu či na sociálních sítích.

Pokud vám chybí osobní kontakt, přijďte za námi do prodejny, můžete u nás něco ochutnat, poradit se nebo získat inspiraci.

Naší prioritou je spokojený zákazník, který se rád vrací pro kvalitní zboží a toho u nás naleznete hodně. Vyhledávám pro vás dodavatele regionálních produktu, čerstvé a bez náhražek, z malých výroben, takové, které v supermarketech nekoupíte.

bottom of page